Antik Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1247917
11042
274
Antique
1398026
11043
274
Antique
cca 1900 Art Nouveau réz tálka, Temesvár felirattal, jelzett (Piffl Alajos Temesvár), némi kopással, folttal, 19x10 cm. 1271896
11044
274
120000
Antique
Ólomkatona gyűjtemény (641 db), 25 db sérült, tételes leírással, m:3,5-7 cm, jelzés nélkül, kiegészítő tárgyakkal / Collection of tin soldiers and accessories
1400522
11045
274
Antique
Dekoratív asztalközép csiszolt ólomkristály tállal, réz öntött talapzattal, m:28 cm, d:19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF