31017.
Beendet 273. Fernauktion
Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Franciaország DN "Károly Ferdinánd, Berry hercege / Mária Karolina Ferdinanda, Berry hercegné" aranyozott fém emlékérem (18mm) T:2 kis ph., kopott aranyozás France ND "Charles Ferdinand, Duke of Berry / Marie-Caroline de Bourbon-Sicile, duchesse de Berry" gilt commemorative medal (18mm) C:XF small edge error, worn gilt