Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

8db szocialista kitüntetés, jelvény tokban (közte sérült is), közte "Társadalmi tevékenységért H.N.F. Pest Megyei Bizottsága" zománcozott, aranyozott jelvény, "MHSZ - Kiváó Munkáért" zománcozott Br jelvény T:2

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg