8db szocialista kitüntetés, jelvény tokban (közte sérült is), közte "T... https://www.darabanth.com/de/273-Fernauktion/273.0/Numismatik/Faleristik-Auszeichnungen-Medaillen-Ordnen~300018/8db-szocialista-kituntetes-jelveny-tokban-kozte-serult-is-kozte-Tarsadalmi-tevekenyse~II1389485
1389485
31150
273
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Beschreibung: 8db szocialista kitüntetés, jelvény tokban (közte sérült is), közte "Társadalmi tevékenységért H.N.F. Pest Megyei Bizottsága" zománcozott, aranyozott jelvény, "MHSZ - Kiváó Munkáért" zománcozott Br jelvény T:2
: ttg