19038.
Beendet 273. Fernauktion
Juwelen
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Arany Sz. Mária kerek medál, Au., 14K, nettó:0,5gr., jelzett, d:1cm / Gold Madonna pendant , Au 14K net. 0,5gr, marked, d:1cm