13509.
Beendet 273. Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Stein Lajos (szerk.): A társadalom. A Műveltség Könyvtára. Budapest, 1908 Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói díszes, aranyozott félbőr kötésben. A bronz plakett hiányzik. A borítója kopott. A védőlapja, előzéklapja, és a címlapja ragasztás nyomokkal. Volt könyvtári példány.