1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy és 12 szövegképpel. Reprint kiadás! Budapest, 1984, Helikon, 479 p. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóval. A papírborítója kopott, foltos. Az egészvászon borító foltos.