Gubányi Károly: Öt év Mandzsuországban. Lóczy Lajos előszavával. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 253 p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. A borítója kopott, foltos, de alapvetően jó állapotban van.