Blätter und Blüthen deutscher Poesie und Kunst. Leipzig, 1867, Friedrich Brandstetter. Acélmetsztekkel gazdagon illusztrált kiadás. Kopott, díszes vászonkötésben, kicsit sérült gerinccel.