Flohmarkt Zahl der Lose: 388
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1391720
11580
273
Flea Market
2 darabos puzzle (kirakó) tétel: 2001 Hexenlochmühle ( Schwarzwald, Németország), 1500 darabos Ravensburger puzzle (kirakó), hiánytalan, 84x60 cm. B-25 Mitchell amerikai repülőgép, 1000 darabos Trefl puzzle (kirakó), hiánytalan, 68x48 cm. 1391786
11581
273
Flea Market
Fa szivarosdoboz, a tetején Victor Schmidt & Söhne Wien Budapest felirattal, sérülésekkel, 18x26x7 cm. 1391817
11582
273
Flea Market
Cilio Shaker, eredeti dobozában, m: 22 cm.
1391371
11583
273
2200
Flea Market
Intarziás fa doboz, zárral, de a kulcs hiányzik, néhol foltos, kopott, 16x24x10 cm.
1391353
11584
273
3200
Flea Market
Intarziás fadoboz, EK monogrammal, kisebb kopásokkal, 11x22x4 cm.
1391345
11585
273
Flea Market
2 db. fadoboz, Fratti Ertsey Testvérek Oradea-Mare (Nagyvárad), Írószertartó, foltosak, kisebb kopásokkal, 13x25x4 cm, 7x23x2 cm. 1391445
11586
273
Flea Market
3 db. gyógyszerész fiola, jó állapotban.
1393523
11587
273
Flea Market
cca 1900 Öntöttvas figurális gyertyatartó, m: 25 cm 1395266
11588
273
Flea Market
Velence. Gobelin kép, sérült üvegezett keretben, 32×92 cm
1395589
11589
273
Flea Market
Jelzés nélkül: Mitológiai jelenet. Fa intarzia, keretben, 19×27 cm 1395587
11590
273
Flea Market
Jelzés nélkül: Női akt. Fa intarzia, keretben, 39×26 cm 1391545
11591
273
Flea Market
Régi vasalótartó, vas, 37x14 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF