Flohmarkt

Zahl der Lose: 388

2 darabos puzzle (kirakó) tétel: 2001 Hexenlochmühle ( Schwarzwald, Németország), 1500 darabos Ravensburger puzzle (kirakó), hiánytalan, 84x60 cm.  B-25 Mitchell amerikai repülőgép, 1000 darabos Trefl puzzle (kirakó), hiánytalan, 68x48 cm.
11580.

Rufpreis:
1 400 HUF

Fa szivarosdoboz, a tetején Victor Schmidt & Söhne Wien Budapest felirattal, sérülésekkel, 18x26x7 cm.
11581.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cilio Shaker, eredeti dobozában, m: 22 cm.
11582.

Rufpreis:
800 HUF

Intarziás fa doboz, zárral, de a kulcs hiányzik, néhol foltos, kopott, 16x24x10 cm.
11583.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Intarziás fadoboz, EK monogrammal, kisebb kopásokkal, 11x22x4 cm.
11584.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

2 db. fadoboz, Fratti Ertsey Testvérek Oradea-Mare (Nagyvárad), Írószertartó, foltosak, kisebb kopásokkal, 13x25x4 cm, 7x23x2 cm.
11585.

Rufpreis:
1 400 HUF

3 db. gyógyszerész fiola, jó állapotban.
11586.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1900 Öntöttvas figurális gyertyatartó, m: 25 cm
11587.

Rufpreis:
6 000 HUF

Velence. Gobelin kép, sérült üvegezett keretben, 32×92 cm
11588.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül: Mitológiai jelenet. Fa intarzia, keretben, 19×27 cm
11589.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Női akt. Fa intarzia, keretben, 39×26 cm
11590.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi vasalótartó, vas, 37x14 cm.
11591.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF