Intarziás fa doboz, zárral, de a kulcs hiányzik, néhol foltos, kopott,... https://www.darabanth.com/de/273-Fernauktion/273.0/Andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~21/Intarzias-fa-doboz-zarral-de-a-kulcs-hianyzik-nehol-foltos-kopott-16x24x10-cm~II1391371
1391371
11583
273
2200
Flea Market
Rufpreis:
2 200 HUF 5,96 EUR , 6,88 USD
Beschreibung: Intarziás fa doboz, zárral, de a kulcs hiányzik, néhol foltos, kopott, 16x24x10 cm.
: ttg