Drucksachen

Zahl der Lose: 362

1908 A svédrendszerű torna nevelési alapgyakorlat. I. rész. Szabadgyakorlatok. Budapest, Stephaneum. pp.:106, Kissé viseltes foltos egészvászon kötésben
12851.

Rufpreis:
2 000 HUF

1909 Therapeutic bath St. Margaret's island, A Szent Margit sziget gyógyfürdői,  Budapest, Hornyánszky Viktor, pp.:91, 20x14cm
12852.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1900-20 Vegyes, feszületalakú  szentkép tétel, benne lithok is, 8db, különböző méretben és minőségben, cca 10x5cm
12853.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900-50 Vegyes szentkép tétel benne lithok is, 25db, különböző méretben és minőségben, cca 11x7cm
12854.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900-30 Vegyes szentkép tétel benne lithok is, 10db, különböző méretben és minőségben, cca 11x7cm
12855.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Népviseletet (Pfitsch Valdivizze, Tyrol) bemutató nyomat sorozat (Poisor), 32×23 cm
12856.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1900-10 Litho csipke szentkép, 9x6cm
12857.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Kétoldalas, csipke szentkép, 10x6cm
12858.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Feszületalakú, litho szentkép, 10x7cm
12859.

Rufpreis:
1 000 HUF

12860.

Rufpreis:
1 000 HUF

12861.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900-20 Vegyes szentkép tétel, benne litho is, 10db, különböző méretben és minőségben, cca 11x6cm
12862.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF