1932 Cári kincsek árverési katalógusa: H.Gilhofer & H.Ranschburg.: Bbiliotheken. Der Russischen Zaren in Zarskoje-Selo. Herzog Albrecht von Sachsen- Teschen. Luzern, 1932. H.Gilhofer&H.Ranschburg, 158p. Az 57 képtábla nélkül. Újrakötve. / without the 57 pictures.
1932 dr. Torday Árpád - dr. Temesvári Ernő (szerk.): A Közkorházi Orvostársulat Évkönyve. Budapest, 1932, Centrum Kiadóvállalat Rt, 63 p. Kiadói papírkötés.
1932 az Árverési Közlöny 13. évf. 4. rendkívüli száma (tiszteletpéldánya) benne az aukció részletei, árak,fotók, ceruzás jegyzetekben leütési ár. Kissé viseltes papírkötésben. pp.:69, 23x15cm
Kornis Gyula, Nagy J. Béla (szerk.): Magyar paedagogia. A Magyar Paedagogiai Társaság havi folyóirata. Negyvenegyedik évfolyam. Budapest, 1932, A Magyar Paedagogiai Társaság kiadása. Kopottas félvászon kötésben.
1933 dr. Bézi István - dr. Pásztay Géza (szerk.): A Közkorházi Orvostársulat Évkönyve. Budapest, 1933, Centrum Kiadóvállalat Rt, 69 p. Kiadói papírkötés. Megviselt állapotban! A borítója sérült. Az elülső borítója leszakadt, cellux-szal vissza ragasztották a könyvhöz. Ezt leszámítva jó állapotban!