13268.
Beendet 272. Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Johnson W. Sámuel: Miből lesz a termés. Kézikönyv. A légkörről és a talajról, a gazdasági növények táplálása szempontjából. Bp., 1878, K.M. Természettudományi Társulat. Félvászon kötés, gerinc nyomódott, a kötés kopottas állapotban.