Numismatische Zubehöre Zahl der Lose: 16
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1344198
30000
271
Numismatics accessories
Numismatik
Multifunkciós nagyító világítással, 3x / 10x nagyítóval, 55x mikroszkóppal eredeti dobozában műbőr tokkal, új állapotban
1359042
30001
271
Numismatics accessories
Numismatik
2db kisalakú műanyag érmetartó album, 3-3 oldallal, használt állapotban
1344197
30002
271
4600
Numismatics accessories
Numismatik
"Professional-Mini" ékszermérleg 0,01-100g eredeti csomagolásban, leírással, két db elemmel, új állapotban "Professional-Mini" pocket scale 0,01-100g with description in original box, with information and 2 batteries, new
1378225
30003
271
Numismatics accessories
Numismatik
Bahama-szigetek 1972. "Bahama-szigetek Nemzetközössége" feliratú érmetartó tok, bőr borítással, négy férőhellyel, címerrel, használt, kis sérülésekkel Bahama Islands 1972. "Commonwealth of the Bahama Islands" leather coin case, with four spaces, coat of arms, used with minor damages 1371460
30004
271
Numismatics accessories
Numismatik
Használt, jó állapotú 24db-os érmetartó kazetta, kivehető tálcával 1371467
30005
271
Numismatics accessories
Numismatik
Használt, jó állapotú 24db-os érmetartó kazetta, kivehető tálcával 1371815
30006
271
Numismatics accessories
Numismatik
"Kostbarkeiten in Gold" fa érmetartó kazetta plüss béléssel, 34db férőhellyel használt állapotban, egyik sarkán sérült 1371812
30007
271
Numismatics accessories
Numismatik
"Moments of Freedom - Republic of Liberia" érmetartó 24 férőhellyel kissé kopott, használt állapotban 1370852
30008
271
Numismatics accessories
Numismatik
2db használt, de jó állapotú érmetartó tálca, max. ~42mm átmérőjű érmékhez 1371612
30009
271
Numismatics accessories
Numismatik
6db használt érmetartó tálca, különböző méretű férőhelyekkel, használatból eredő kis sérülésekkel 1371628
30010
271
Numismatics accessories
Numismatik
Vegyes használt kellék tétel: 44db papírpénz berakólap 2 gyűrűs mappához, 8db kitüntetés berakólap 2/4 gyűrűs mappához, 2db kisalakú érmeberakó, egyik 16, a másik 12 hellyel (az egyik lap hiányzik) 1371811
30011
271
Numismatics accessories
Numismatik
3db műbőr érmetartó album 2x18db+2x8db, 4x18db, 4x18db+2x8db érme tárolására, használt állapotban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF