Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 309
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1372906
10156
271
Nagy jelzéssel: Téli éjszaka. Olaj, falemez, keretben, 49×63 cm
1335459
10157
271
Nagy Lázár László (1935-): Buék. Színes linó, hajtott, papír, jelzett, 14×20 cm 1350392
10158
271
Nagy Lázár László (1935-): 15db ex libris, fametszet és linó, sorszámozott 3./100. mappában, jelzettek, 25x17cm 1341460
10159
271
2200
Nechánszky József (1936-): Pentelei part. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×18 cm
1277320
10160
271
1372762
10161
271
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Gitáros. Olaj, karton, jelzett, 45×35 cm 1310620
10162
271
1306002
10163
271
1310217
10164
271
1352160
10165
271
3200
Novák Lajos (1927-1989): Kocsi mellett. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×40 cm
1325278
10166
271
PA jelzéssel: Kompozíció. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 7,5×7,5 cm 675187
10167
271
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF