Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 309

Nagy jelzéssel: Téli éjszaka. Olaj, falemez, keretben, 49×63 cm
10156.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Nagy Lázár László (1935-): Buék. Színes linó, hajtott,  papír, jelzett, 14×20 cm
10157.

Rufpreis:
800 HUF

Nagy Lázár László (1935-): 15db ex libris, fametszet és linó, sorszámozott 3./100.  mappában, jelzettek, 25x17cm
10158.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nechánszky József (1936-): Pentelei part. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×18 cm
10159.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10160.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Gitáros. Olaj, karton, jelzett, 45×35 cm
10161.

Rufpreis:
12 000 HUF

10162.

Rufpreis:
8 000 HUF

10163.

Rufpreis:
5 000 HUF

10164.

Rufpreis:
3 000 HUF

Novák Lajos (1927-1989): Kocsi mellett. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben,  28×40 cm
10165.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10166.

Rufpreis:
800 HUF

10167.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF