Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 309
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1369973
10132
271
Lehoczky József (1957-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 36×23 cm
1321940
10133
271
1375475
10134
271
El Liszickij (1890 - 1941): Két négyzet története. 1920. Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 84x60 cm 1377776
10135
271
Lossonczy Tamás (1904-2009): Portré emléklapon, ofszet, papír, jelzett, 30×21 cm 1375460
10136
271
Kazimir Szeverinovics Malevics (1878-1935): Szuprematista kompozició, 1914 Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x66 cm
1369792
10137
271
1353524
10138
271
40000
Martin jelzéssel: Kőhíd. Olaj, fa, jelzett, díszes aranyozott keretben, 26x10 cm
1377585
10139
271
3400
W. Martini jelzéssel: Fekvő akt. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 21x14 cm
1383185
10140
271
Márffy jelzéssel: Lovak. Olaj, karton, keretben, 35×50 cm 1373482
10141
271
Márton Ferenc (1884-1940):1935 A Margit hidat átépítik. Ceruza, papír, Jelzett.34x21 cm 1373479
10142
271
Márton Ferenc (1884-1940): Lukács János törzsőrmester 17. honvéd gyalog ezred portréja 1918 Ceruza, papír, Jelzett.28x36 cm 1336660
10143
271
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF