Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 309

Lehoczky József (1957-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 36×23 cm
10132.

Rufpreis:
3 000 HUF

10133.

Rufpreis:
8 000 HUF

El Liszickij (1890 - 1941): Két négyzet története. 1920. Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 84x60 cm
10134.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lossonczy Tamás (1904-2009): Portré emléklapon, ofszet, papír, jelzett, 30×21 cm
10135.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kazimir Szeverinovics Malevics (1878-1935): Szuprematista kompozició, 1914 Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x66 cm
10136.

Rufpreis:
6 000 HUF

10137.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Martin jelzéssel: Kőhíd. Olaj, fa, jelzett, díszes aranyozott keretben, 26x10 cm
10138.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

W. Martini jelzéssel: Fekvő akt. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 21x14 cm
10139.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Márffy jelzéssel: Lovak. Olaj, karton, keretben,  35×50 cm
10140.

Rufpreis:
12 000 HUF

Márton Ferenc (1884-1940):1935 A Margit hidat átépítik. Ceruza, papír, Jelzett.34x21 cm
10141.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Márton Ferenc (1884-1940): Lukács János törzsőrmester 17. honvéd gyalog ezred portréja 1918 Ceruza, papír, Jelzett.28x36 cm
10142.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
9

10143.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF