Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD

Beschreibung:

P. Kováts Ágoston: Alkalmatos, és alkalmatlan rajta létel Az Az: A' keresztényi Szent Erköltsöknek Követését Nyomban Sürgető Prédikátziók, Mellyeket A' Romai Katolika Anya Szentegy-házban Vasárnapokon olvastatni Szokott Szent Evangyéliomoknak értelme Szerént; öszve szedett, készétett, és több Esztendőknek Forgása alatt, élő nyelvével hirdetett; most pedig közönségre botsátott. Első esztendő. Első rész. Pest, 1802, Nyomtattatott, Patzkó Ferentz Jósef betüivel. Korabeli bordázott gerincű egészbőr kötés, 458 p. Volt könyvtári példány. Könyvtári bélyegzővel a címoldal hátoldalán. A borítója kopott, sérült!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor