Németh Zsuzsánna: A legujabb és megpróbált magyar szakácskönyv. Pest, 1871, Heckenast Gusztáv. Meviselt félvászon, 320 p.
A könyv megviselt állapotú, és restaurálásra szorul. A könyvben számos bejegyzés található.