Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Sz. Palkó Vilma: A német halálgyárak. Budapest,1945, Gábor Áron Könyvkiadóvállalat. Könyvkötői egészvászon kötés, 93 p. Ex-libris pecséttel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor