Voit Pál: Régi magyar otthonok. Budapest, 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói, kopottas és picit foltos, félvászonkötésben, 319 p. Az elülső előzéklapon ex-libris-szel. A címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel. Egyébként jó állapotban. Számos képpel illusztrálva.