Antik

Zahl der Lose: 19

11038.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Zier Budapest precíziós vegyimérleg, két serpenyős, 10 dkg, jelzett, fa talapzaton, tisztításra szorul, m: 25 cm
11039.

Rufpreis:
12 000 HUF

11040.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kis kínáló fogóval, eredeti üvegbetétekkel, hibátlan, jelzés nélkül, rezezett fém, m:11 cm, d:9 cm
11041.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900 Alföldi asztali tükör, esztergált fa, egy fiókkal, 38×28×20 cm
11042.

Rufpreis:
6 000 HUF

Antik vadászjelenetes porcelán pipafej, fém tetővel, h: 17 cm
11043.

Rufpreis:
8 000 HUF

Neobarokk kandalló szett putókkal. Dekoratív nagyméretű aranyozott bronz és alabástrom szett. Kandalló vagy asztali óra szobrokkal, modern quartz szerkezettel (működik)  62 cm magas + hozzá két nagyméretű gyertyatartó bronz és alabástrom 62 cm. Masszív darabok. Hibátlanok, egy puttó kissé mozog. / Large neo-baroque set. Bronze, albaster.
11044.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF