XIX. század eleje: Elöltöltős, spanyolkovás, jelzett puska. Díszített csővel és faragott tussal. Cső alatt kihúzható töltő rúddal / Begining of the XIXth century. Spanish rifle with ornamented barrel and carved stock. 150 cm
Neobarokk kandalló szett putókkal. Dekoratív nagyméretű aranyozott bronz és alabástrom szett. Kandalló vagy asztali óra szobrokkal, modern quartz szerkezettel (működik) 62 cm magas + hozzá két nagyméretű gyertyatartó bronz és alabástrom 62 cm. Masszív darabok. Hibátlanok, egy puttó kissé mozog. / Large neo-baroque set. Bronze, albaster.