Tétel

Rufpreis:

16 000 HUF

Beschreibung:

Reményi József (1887-1977) 1925. "Soproni Kereskedelmi és Iparkamara Jubileumi Iparkiállítása / Moson Sopron Vas és Zala Iparosainak Ipari Érdemekért" kétoldalas, jelzett Ag plakett, eredeti, sérült dísztokban (82,85g/0.900/60mm) T:2 / Hungary 1925. "For the jubilee Industry Exhibition of The Commerce and Industry Chamber of Sopron" hallmarked Ag plaque in original, damaged case (82,85g/0.900/60mm) :CXF

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg