15162.
Beendet 27. Gross-Auktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Dr. Baradlai János, Bársony Elemér: A magyar gyógyszerészet története I-II. Bp., é.n., Facsimile-EX Kiadó. Kiadói kissé kopottas aranyozott egészvászon-kötés. Számozott (800/335.) példány. Jó állapotban.