Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Hajnik Imre: Egyetemes európai jogtörténet. I. kötet. A középkor kezdetétől a francia forradalomig. Unicus! Bp., 1875, Eggenberger-féle Könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár), IV+354 p.+1 sztl. lev. Korabeli kissé kopottas félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, 323-328 oldalaknál gyűrődésekkel, de egyébként jó állapotban, legit gr. Batthyány Zsig(mond) (?) bejegyzéssel. Első kiadás.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván