Poster

Zahl der Lose: 49

cca 1945 Nemzeti Parasztpárt plakát. Globus műintézet. 25x25 cm
12328.

Rufpreis:
3 000 HUF

1945 Országos Nemzeti Bizottság köszönő plakátja a felszabadító Vörös Hadseregnek és Sztálinnak. 60x80 cm
12329.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1946 E. Kandó Gyula: Nemzeti Színház Antonius és Cleopatra előadásának plakátja, Bajor Gizi, Tímár József, litogárfia, Szikra Nyomda, jelzett, restaurált, 84x60 cm / cca 1946 Hungarian National Theatre poster, lithograph, signed, restored, 84x60 cm
12330.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

cca 1947 Vétkezel... Nemi betegségek bejelentésére felszólító plakát. Csavlek Márta alkotása. Ofszet, papír. 60x90 cm
12331.

Rufpreis:
6 000 HUF

1949 A Csehszlovák Kommunista Párt propaganda plakátja. Ofszet, hajtott, kis szakadással, 40x65 cm / 1949 Large pfopaganda poster of the Chechoslovakian Communist party, with small tear, 40x65 cm
12332.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1950 "Sok mindenre jutott, bő volt a termés." Földművesszövetkezet propaganda plakát, ofszet, hajtásnyomokkal, de jó állapotban, 85x110 cm / cca 1950 Hungarian communist propaganda poster, ofset, folded, in good condition, 85x110 cm
12333.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

12334.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

1970 " A rendszeres testedzés, torna...erő szépség egészség" egészségügyi propaganda plakát, ofszet, jelzett (Nagy R.), hajtott, 68x47 cm
12335.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1975 68. Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás Budapest, plakát, hajtott, 82x56,5 cm / 1975 68th Hungarian Agricultural Expo poster, folded, 82x56,5 cm
12336.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1910 Aprés Une Vie de Laberur. Parti Communiste. Egy dolgos élet után. A nyugdíjért.  A francia kommunista párt nagyméretű litografált plakátja. / cca 1910 After a life with work. For the pension. French communist party. Large lithographic poster. 80x118 cm
12337.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

1937 Hollós Endre (1907 - ? ): Baleset ellen védekezz.  Offset, Athenaeum Budapest, Restaurált 48x63 cm
12338.

Rufpreis:
6 000 HUF

1953 Ék Sándor (1902-1975): A vas és acél országáért szavazz a Népfrontra!, Bp., Szikra-nyomda, restaurált, 84x58 cm. / Hungarian communist propaganda poster, restored, 84x58 cm
12339.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF