cca 1946 E. Kandó Gyula: Nemzeti Színház Antonius és Cleopatra előadásának plakátja, Bajor Gizi, Tímár József, litogárfia, Szikra Nyomda, jelzett, restaurált, 84x60 cm / cca 1946 Hungarian National Theatre poster, lithograph, signed, restored, 84x60 cm
1949 A Csehszlovák Kommunista Párt propaganda plakátja. Ofszet, hajtott, kis szakadással, 40x65 cm / 1949 Large pfopaganda poster of the Chechoslovakian Communist party, with small tear, 40x65 cm
cca 1950 "Sok mindenre jutott, bő volt a termés." Földművesszövetkezet propaganda plakát, ofszet, hajtásnyomokkal, de jó állapotban, 85x110 cm / cca 1950 Hungarian communist propaganda poster, ofset, folded, in good condition, 85x110 cm
1953 Ék Sándor (1902-1975): Békéért, 5 éves tervünkért! Szavazz a Népfrontra!, Bp., Szikra-nyomda, restaurált, 84x58 cm / Hungarian communist propaganda poster, restored, 84x58 cm
1975 68. Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás Budapest, plakát, hajtott, 82x56,5 cm / 1975 68th Hungarian Agricultural Expo poster, folded, 82x56,5 cm
cca 1910 Aprés Une Vie de Laberur. Parti Communiste. Egy dolgos élet után. A nyugdíjért. A francia kommunista párt nagyméretű litografált plakátja. / cca 1910 After a life with work. For the pension. French communist party. Large lithographic poster. 80x118 cm
1953 Ék Sándor (1902-1975): A vas és acél országáért szavazz a Népfrontra!, Bp., Szikra-nyomda, restaurált, 84x58 cm. / Hungarian communist propaganda poster, restored, 84x58 cm