1937 Légiriadó gyakorlat hirdetménye. Pécs. Egyetemi Nyomda. Rajta engedélyező pecsétekkel, valamint az egyetem dékánjának aláírásával. Hátoldalán ragasztással megerősítve / Pécs, air-raid exercise poster 60x90 cm
1938 Asszonyok a börtönben francia film plakát, Gáti litográfia, hajtott, foltos, 84x29 cm / lithographic French movie poster, folded, with small spots, 84x28 cm
1938 Országh Imre Ferenc (1901-1974): Piros bugyelláris, magyar film plakát, litográfia, Kellner Márkus műintézetéből, hajtott, szakadásokkal, 84x29 cm / lithographic Hungarian movie poster, folded, with tears, 84x29 cm
1941 Hazatért magyar testvéreink. Horthy Miklós kormányzó felhívása a frissen visszacsatolt Vajdaság magyar lakosságához / Announcement of Horthy for the people of the re-united Vojvodina region. Hajtásnyomokkal. 32x48 cm
1942 Füzesi Árpád (1891-?): Délpestvármegyei kiállítás Kiskunhalason, nagyméretű plakát, litográfia, Klösz György és Fia, jelzett, restaurált, kis szakadással, 95x63 cm / 1942 Hungarian Agricultural Expo lithograph poster, signed, restored, with small tear, 95x63 cm
1942 Muskovszky László (1902-?): Dr. Kovács István, magyar film nagyméretű plakát, Páger Antal főszereplésével, litográfia, hajtott, kis szakadásokkal, 124x94 cm / Large lithographic Hungarian movie poster, folded, with small tears, 124x94 cm
1944 3 db football mérkőzés plakát, kis csapatok RTK, SZFC, SZAC, Elektromos. Egyiken cenzúra bélyegzéssel / 3 football match posters 33x46 cm, 60x40 cm