12304.
Beendet 27. Gross-Auktion
Poster
70 000 HUF
189,70 EUR, 218,75 USD
cca 1920 Geiger Richárd (1870-1945): Könyv a gyermekről, A Gyermekekért Országos Gyermekegészségügyi Társaság nagyméretű reklám plakátja, Athenaeum Rt., jelzett, restaurált, 95x62 cm / Hungarian Childrens Health Organization advertisement poster, signed, restored, 95x62 cm