Antik Herendi áttört szélű dísztál, kézzel festett tájképpel, jelzett ... https://www.darabanth.com/de/27-Gross-Auktion/27.1/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~10895/Antik-Herendi-attort-szelu-disztal-kezzel-festett-tajkeppel-jelzett-1868-enyhen-kopot~II1575777
1575777
11143
27
110000
Beschreibung: Antik Herendi áttört szélű dísztál, kézzel festett tájképpel, jelzett (1868), enyhén kopott aranyozással, d: 25 cm /
Antique Herendi plate, pierced, handpainted, with hallmark, d: 25 cm
: vörös_iván