Juwelen

Zahl der Lose: 20

Dr. Fettich Nándor (1900-1971): Honfoglalás kori ezüst (Ag.) fedeles csésze másolata, poncolt, kalapált, jelzett, m:15 cm bruttó:274 g / Silver cup with lid, hallmarked
19012.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00
10

Antik ezüst (Ag.) malom. Mozgó szélkerékkel, kidolgozott, kézi, figurális részletekkel. / Antique silver mill figure with moving wind mill and figures. Handmade. 44,6g
19014.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1850 ezüst (Ag.) biedermeier nyakdísz aranyozott filigrán közép résszel, csiszolt kővekkel, jelzett (13 lat), mestejeggyel (Storr), középrész: 5,5×4 cm, h:33 cm, bruttó: 98 g / Biedermeier silver necklace, with gems, with hallmark
19015.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
14

Ezüst (Ag.) vietnami gyufatartó, jelzett,  m:7 cm, nettó:34 g / Silver Vietnamese match case, with hallmark
19016.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Poncolt ezüst (Ag.) váza, plasztikus virág rátéttel, jelzett, m:7,5 cm, nettó: 57 g / Silver vase with hallmark
19017.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst (Ag.) mini dobókocka készlet, jelzett, összesen: 5 db, kocka 7×7 mm, tartója h:4,5 cm, nettó:48 g / Silver dice kit, with hallmark
19018.

Rufpreis:
6 000 HUF
37

Ezüst (Ag.) szarvas, jelzés és talapzat nélkül, m:12,5, h:10 cm, nettó: 175 g / Silver deer
19021.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Arany (18 K) gyűrű orosz cári címerrel, gyémánt és brill kövekkel kirakva, zománc berakással, jelzett, bruttó:23,95 g, méret:65 / Gold ring, with Russian tsar coat of arms, diamond and brill gems, hallmarked
19022.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF