13388.
Beendet 269. Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
Természettudományi Értekezések. Arago, Bessel, Dove, Haeckel, Heer, Herschel, Humboldt, Kirchhoff, Liebig, Lyell, Melloni, Vichow Népszerű munkáiból. Budapest, 1875, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, 355 p. A borítója itt-ott kopottas, de alapvetően jó állapotban.