Tétel

Rufpreis:

36 000 HUF

Beschreibung:

Radó Antal (szerk.): Remekírók Képes Könyvtára. 44 kötet. (Két kötet kétszer szerepel: 7. Tóth Kálmán Válogatott Költeményei, 27. Csokonai Vitéz Mihály Válogatott Munkái) Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Gazdagon aranyozott, díszes, kiadói dombornyomott egészvászon kötésben. Az elülső kötéstáblák belsején, egy kötet kivételével (A duplum 7. kötet Tóth Kálmán Válogatott Költeményei), Dóró Gábor, beazonosítatlan művésztől származó, ex-librisével. A borítók, gerincek kopottak, és néhol foltosak, de alapvetően jó állapotban vannak.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor