2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD
Felső Olaszország. Szerk.: Németh Andor. Bp., 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata (Lloyd útikönyvek). Számos térképmelléklettel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.