1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Ungarische Fotokunst 1959-1960. Szerk.: Vadas, Ernő. Bp., 1959, Corvina. Kicsit kopott gerincű félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.