2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Fári László - Vermes Miklós: Korszerű fényképezés. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.