Jezerniczky János: Gyűjtemény. Koszoru a Tavasz virágaiból. 1868. : I. Versek (10.p.) II. Sz. György vár ura. Költői beszély (98.p.) III. Az Áruló. (248.) Kopottas aranyozott gerincű egészvászon kötésben, 576 p. A könyv gerince, borítója sérült. A borító elülső kötéstábla elvált a borítótól. A könyvből pár lap kijár. Kézzel írott könyv, amelyet Jezerniczky János munkáit tartalmazza.