Tétel

Katalognummer:

11493.
Beendet 269. Fernauktion
Flohmarkt

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

"Valódi viktoriánus maszk faszmiliéje" XIX. századi litográfia után készült papír maszokok, 2 db, férfi-női, szalaggal. Hátoldalán feliratmatricával. cca 24x21 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : sass_melinda