Lehmann Alfréd: Babona és varázslat a legrégibb időktől a jelen korig. Ford. Ranschburg Pál. II. kötet. Bp. 1900, Természettudományi Társ. 412 p. 65-66. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.