Charles Darwin: Az ember származása I-II. Ford. Dr. Entz Géza, Dr. Fülöp Zsigmond és Dr. Madzsar József. Bp., 1910, Athenaeum. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. A második kötet gerince sérült, hátsó borítótáblája foltos.