Tétel

Rufpreis:

2 600 HUF

Beschreibung:

3 db gazdasággal kapcsolatos könyv-Dr. Mariska Vilmos: Magyar pénzügyi törvényisme. Bp., 1877, Franklin-Társulat. Második bővített kiadás. Félvászon kötés, belül javítással. Bochkor Károly: A Magyar Állami Számvitel rendszere(számviteltan) tekintettel a törvényhatóságok és községek háztartására. Második kiadás. Bp., 1887, Nagel Ottó. Félvászon kötés, kopottas állapotban. A Közigazgatás egyszerűsítése. Bp., 1902, Országos Központi Községi Nyomda Részvénytársaság. Félvászon kötés, jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor