Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Szívos Béla: Nansen utazása lábszánkón Grönlandon keresztül. Bp., 1911, Franklin Társulat. Számos érdekes illusztrációval. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban. / With many interesting illustrations. In a bit worn out half linen binding, otherwise in good condition.

Teilen: