Szívos Béla: Nansen utazása lábszánkón Grönlandon keresztül. Bp., 1911, Franklin Társulat. Számos érdekes illusztrációval. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban. /
With many interesting illustrations. In a bit worn out half linen binding, otherwise in good condition.