Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1933, Káldor Könyvkiadóvá... https://www.darabanth.com/de/268-Fernauktion/268.0/Bucher/Bucher-Geschichte~18/Eckhart-Ferenc-Magyarorszag-tortenete-Bp-1933-Kaldor-Konyvkiadovallalat-324-p-Kiadoi-~II1317592
1317592
12977
268
Books: History
Beschreibung: Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1933, Káldor Könyvkiadóvállalat. 324 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Egy előzéklap hiányzik.
: sass_melinda