Budapesti emlék bögrék, porcelán, matricás, az egyik jelzett Zsolnay, ... https://www.darabanth.com/de/268-Fernauktion/268.0/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~14/Budapesti-emlek-bogrek-porcelan-matricas-az-egyik-jelzett-Zsolnay-kopasnyomokkal-3db-cca~II1347967
1347967
11086
268
Beschreibung: Budapesti emlék bögrék, porcelán, matricás, az egyik jelzett Zsolnay, kopásnyomokkal, 3db, cca 9x7cm
: vörös_iván