Literatur zur Fotografie Zahl der Lose: 31
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1349788
12343
268
Literature about photography
Sárközi Zoltán, Sevcsik Jenő: Fotoamatőr zsebkönyv. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
1349735
12344
268
Literature about photography
Brandt, Kurt: Das richtige Filter. Halle, 1941, Verlag von Wilhelm Knapp. Papírkötésben, jó állapotban.
1349597
12345
268
Literature about photography
Pécsi József: A fényképező művészete. Bp., [1917], Fény. Laza, megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban. 1348612
12346
268
Literature about photography
Az év fotói. Pictures of the Year 1992. Szerk.: Bacsó Péter et al. Bp., 1993, Magyar Fotóriporterek Kamarája (Pelikán Könyvek). Papírkötésben, jó állapotban.
1348538
12347
268
Literature about photography
Ma már csak emlék? / Mere memories? 1952 Budapest 1975. Vál.: Gere Mihály. Bp., 2002, Városháza. Papírkötésben, jó állapotban. 1348523
12348
268
Literature about photography
Leletek. A magyar fotográfia történetéből. Vál.: Szilágyi Gábor, Kardos Sándor. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Kartonált papírkötésben, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
1349728
12349
268
Literature about photography
Schmidt, F.: A gyakorlati fotografozás kézikönyve. Bp., 1897, Királyi Magyar Természettudományi Társulat (Természettudományi Könyvkiadó Vállalat 59.). Díszes, kicsit foltos vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF