Literatur zur Fotografie

Zahl der Lose: 31

Sárközi Zoltán, Sevcsik Jenő: Fotoamatőr zsebkönyv. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
12343.

Rufpreis:
1 000 HUF

Brandt, Kurt: Das richtige Filter. Halle, 1941, Verlag von Wilhelm Knapp. Papírkötésben, jó állapotban.
12344.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pécsi József: A fényképező művészete. Bp., [1917], Fény. Laza, megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12345.

Rufpreis:
5 000 HUF

Az év fotói. Pictures of the Year 1992. Szerk.: Bacsó Péter et al. Bp., 1993, Magyar Fotóriporterek Kamarája (Pelikán Könyvek). Papírkötésben, jó állapotban.
12346.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ma már csak emlék? / Mere memories? 1952 Budapest 1975. Vál.: Gere Mihály. Bp., 2002, Városháza. Papírkötésben, jó állapotban.
12347.

Rufpreis:
3 000 HUF

Leletek. A magyar fotográfia történetéből. Vál.: Szilágyi Gábor, Kardos Sándor. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Kartonált papírkötésben, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
12348.

Rufpreis:
5 000 HUF

Schmidt, F.: A gyakorlati fotografozás kézikönyve. Bp., 1897, Királyi Magyar Természettudományi Társulat (Természettudományi Könyvkiadó Vállalat 59.). Díszes, kicsit foltos vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12349.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF