Macskássy Izolda (1945-): Lányok, nők. Vegyes technika, selyem, üvege... https://www.darabanth.com/de/268-Fernauktion/268.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Macskassy-Izolda-1945-Lanyok-nok-Vegyes-technika-selyem-uvegezett-keretben-jelzett-ki~II1334866
1334866
10143
268
Beschreibung: Macskássy Izolda (1945-): Lányok, nők. Vegyes technika, selyem, üvegezett keretben, jelzett, kifakult, 19×13 cm
: vörös_iván