Kutyik jelzéssel: Déli pihenő. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×60 ... https://www.darabanth.com/de/268-Fernauktion/268.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Kutyik-jelzessel-Deli-piheno-Olaj-vaszon-jelzett-keretben-50C39760-cm~II1350349
1350349
10139
268
11000
Beschreibung: Kutyik jelzéssel: Déli pihenő. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×60 cm
: vörös_iván