Csiszár jelzéssel: Egy tányér leves. Olaj, vászon, sérült, keretben 44... https://www.darabanth.com/de/268-Fernauktion/268.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Csiszar-jelzessel-Egy-tanyer-leves-Olaj-vaszon-serult-keretben-44C39734-cm~II1345980
1345980
10050
268
Beschreibung: Csiszár jelzéssel: Egy tányér leves. Olaj, vászon, sérült, keretben 44×34 cm
: vörös_iván