Juwelen

Zahl der Lose: 114

Ezüst, triciklis nyakkendőcsipesz,  Ag., nettó: 10,9gr., 6cm/ Silver tie clip, Ag, net. 10,9gr, 6cm
19048.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst nyaklánc, Ag., nettó:4,9gr., jelzett,  46cm / Silver necklace, Ag, net. 4,9gr, marked, 46 cm
19049.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst, delfines gyűrű,  Ag., nettó: 5gr., jelzett,  méret:65/ Silver dolphin ring, Ag, net.. 5gr, marked, size: 65
19050.

Rufpreis:
1 600 HUF

Aranyozott ezüst karlánc,  Ag., nettó: 3,2gr., jelzett,  20cm/ Gold-plated silver bracelet, Ag, net:.3.2 g, marked, 20cm
19051.

Rufpreis:
1 200 HUF

Arany(Au) 14K medál, jelzett, nettó: 1,6 g
19052.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
9

Ezüst karlánc, Ag., nettó: 10gr., jelzett, 23cm / Silver bracelet, Ag, net.. 10gr, marked, 23 cm
19053.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst "szalamander"mintás karlánc, Ag., nettó: 5gr., jelzett, 14,5cm / Silver "salamander" patterned bracelet, Ag, net.. 5gr, marked, 14.5 cm
19054.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst  "S" mintás gyűrű, Ag., nettó:3,2gr., jelzett, méret:48/ Silver "S" pattern ring, Ag, net:.. 3.2 g, marked, size: 48
19055.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst "anker"mintás nyaklánc, Ag., nettó:11,1gr., jelzett, 50cm / Silver  necklace, net, Ag: 11,1 g, marked, 50cm
19056.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst rózsa mintás nyaklánc, Ag., nettó:10,9gr., jelzett, 41,5cm / Silver  necklace, net, Ag: 10,9 g, marked, 41,5cm
19057.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst  nyaklánc, Ag., nettó:17,7gr., jelzett, 52cm / Silver  necklace, net, Ag: 17,7 g, marked,52cm
19058.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst "kígyó" nyaklánc, Ag., nettó:5,5gr., jelzett, 42,5cm / Silver  necklace, net, Ag: 5,5 g, marked,42,5cm
19059.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF