Juwelen Zahl der Lose: 114
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1342593
19048
267
Jewellery
Ezüst, triciklis nyakkendőcsipesz, Ag., nettó: 10,9gr., 6cm/ Silver tie clip, Ag, net. 10,9gr, 6cm
1342448
19049
267
Jewellery
Ezüst nyaklánc, Ag., nettó:4,9gr., jelzett, 46cm / Silver necklace, Ag, net. 4,9gr, marked, 46 cm 1342590
19050
267
Jewellery
Ezüst, delfines gyűrű, Ag., nettó: 5gr., jelzett, méret:65/ Silver dolphin ring, Ag, net.. 5gr, marked, size: 65 1342589
19051
267
Jewellery
Aranyozott ezüst karlánc, Ag., nettó: 3,2gr., jelzett, 20cm/ Gold-plated silver bracelet, Ag, net:.3.2 g, marked, 20cm 1342098
19052
267
Jewellery
Arany(Au) 14K medál, jelzett, nettó: 1,6 g 1338363
19053
267
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., nettó: 10gr., jelzett, 23cm / Silver bracelet, Ag, net.. 10gr, marked, 23 cm
1338361
19054
267
Jewellery
Ezüst "szalamander"mintás karlánc, Ag., nettó: 5gr., jelzett, 14,5cm / Silver "salamander" patterned bracelet, Ag, net.. 5gr, marked, 14.5 cm 1338347
19055
267
Jewellery
Ezüst "S" mintás gyűrű, Ag., nettó:3,2gr., jelzett, méret:48/ Silver "S" pattern ring, Ag, net:.. 3.2 g, marked, size: 48 1338341
19056
267
3400
Jewellery
Ezüst "anker"mintás nyaklánc, Ag., nettó:11,1gr., jelzett, 50cm / Silver necklace, net, Ag: 11,1 g, marked, 50cm
1338339
19057
267
3200
Jewellery
Ezüst rózsa mintás nyaklánc, Ag., nettó:10,9gr., jelzett, 41,5cm / Silver necklace, net, Ag: 10,9 g, marked, 41,5cm
1338334
19058
267
5500
Jewellery
Ezüst nyaklánc, Ag., nettó:17,7gr., jelzett, 52cm / Silver necklace, net, Ag: 17,7 g, marked,52cm
1338328
19059
267
Jewellery
Ezüst "kígyó" nyaklánc, Ag., nettó:5,5gr., jelzett, 42,5cm / Silver necklace, net, Ag: 5,5 g, marked,42,5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF