1958 Kodály Zoltán (1882-1967) nyomtatott köszönő sorai és aláírása felesége halála alkalmából a Somogymegyei Népi Együttes művészeti vezetőjének, Kanyar József karnagynak válaszul megküldött levelezőlapon
1974 Bér Rudolf festőművész olaszországi kiállításának emlékkönyve. Elöl a művész ajánló sorai, majd aláírások 13 oldalon. Borító nélkül. / 1974 Autograph lines of Rudolf Ber in his Italian exhibition's booklet.
Devecska Ferenc belsőépítész, tanár részére adományozott oklevél az Orsz. Iparművészeti Társulat jubileuma alkalmából rendezett, Szép otthon - boldog élet c. kiállításon bemutatott munkájáért. Üvegezett keretben Hóman Bálint Vallás és közoktatásügyi miniszter saját kezű aláírásával. 44x63 cm
Halmágyi Sándor: József Attila Végül c. költeményének nyelvészeti elemzése. 1950 körül készült gépelt kézirat. Korabeli aranyozott egészvászon kötésben, kissé dohos példány. Feltehetőleg bölcsészkari szakdolgozatként nyújtották be. Szakszerű Lenin idézetekkel.