Szegedy- maszák Aladárné, Stumpf Károlyné (szerk.):A Magyar Úriasszony Otthona. (Budapest), 1934, A Magyar Asszonyok 4. Könyve, A Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége kiadása. Kiadói egészvászon kötésben.
Állapot: A gerince enyhén kopott.