Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1190158
13289
267
Books: Travelling, cities
Mirko Vosátka: Természetjárók enciklopédiája. Bp., 1978, Madách. Kiadói keménykötésűben. Jó állapotban. 1179671
13290
267
3800
Books: Travelling, cities
1131352
13291
267
Books: Travelling, cities
Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. 1-4. köt. 1. A csillagok világa. 195 képpel. 2. Meteorológia. 198 képpel. 3. Hegyek-völgyek. 353 képpel. 4. Szárazföldek és tengerek. 293 képpel. Bp. (é.n.) Franklin. 431 p. 1 sztl. lev. 2 térk. (kihajtható csillagtérk.); 431 p. 1 sztl. lev. 1 térk. (kihajtható); 496 p. 1 sztl. lev.; 465 p. 1 sztl. lev. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
1291153
13292
267
Books: Travelling, cities
Schrenzel: Abesszínia Afrika Kánaánja. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. 1263717
13293
267
Books: Travelling, cities
Kadic Ottokár, Dr.: Budapest a barlangok városa. Bp. 1936, Magyar Barlangkutató Társaság. 20p. Számos szövegközti képpel illusztrálva. Kiadói papírborítóban 1263463
13294
267
Books: Travelling, cities
Gebhardt Antal, Opper Sándor: Az abaligeti barlang. Pécs, 1959, Baranya Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
1247412
13295
267
Books: Travelling, cities
Grieben Reiseführer. Band 101. Neapel und Umgebung. Grieben Verlag, 1934, Berlin. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Több képpel és térképpel. 1241408
13296
267
900
Books: Travelling, cities
Chambre Attila: Hét tenger búvárkalandjai. Bp., 1965. Sport. Sok képpel. Eredeti papírborítóval. 1113814
13297
267
Books: Travelling, cities
Günther, Prof. Dr. Siegmund.:Physische Geographie. Lpz., 1913. G. J. Göschen'sche Verlagshandlung. 1148101
13298
267
Books: Travelling, cities
Zsoldos Attila: 3000 kilométer. Merényi Rudolf rajzaival. Bp., 1932, Révai. Kissé viseltes állapotú illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
1140544
13299
267
Books: Travelling, cities
1161833
13300
267
Books: Travelling, cities
Renard, Edmund: Die Rheinlande in Farbenphotographie. 2. köt. Berlin - Köln, 1922, Verlagsanstalt für Farbenphotographie Carl Weller. Papírkötésben, a lapok szélei foltosak, mellékelve 27 db, fekete kartonra ragasztott, az alján feliratozott színes fotó, a szöveges ismertetővel együtt sérült, vászonkötésű mappában. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF